Jsme Gastro Market

Gastronomie se podobá alchymii. Každá ingredience má svůj význam. A je nenahraditelná. Tak je tomu i u nás.

Marek Socha

Realizace

Marek Socha

Realizace

Sám jsem začínal jako kuchař v restauraci. Teprve tehdy, kdy si v praxi vyzkoušíte, kde má co stát, jak si zorganizovat práci, jaké zařízení vám pomůže připravit jídlo kvalitně a rychle, můžete být skutečně prospěšný. Moje příprava na služby pro vás trvala téměř 10 let.

+420 273 130 989

Tomáš Baťa

Obchod

Tomáš Baťa

Obchod

V naší společnosti mám na starosti obchod a péči o zákazníky. Společnost Gastro Market má poměrně široké portfolio sortimentu a každý zákazník má svůj oblíbený produkt. Mojí činností je konzultace a zpracování nabídek od drobného zařízení až po projekty, kde se řeší kompletní dodávka kuchyně. Spolupracuji s našimi dodavateli na svém pravidelném vzdělávání v oblasti nových produktů, abych vždy mohl vhodně splnit požadavek zákazníka. Doporučujeme produkty tak, aby naše technologie pomáhaly zákazníkům ke zvýšení profitu a efektivity jejich provozů. Pro naše zákazníky i vaříme, aby mohli objevit možnosti varných technologií v praxi. Každý zákazník je jiný a je třeba ke každému přistupovat individuálně. Při práci mě vždy potěší, když vidím, že provoz, který jsme vybavovali našimi technologiemi šlape a vše funguje tak, jak má.

+420 603 898 300

Jana Drozdová

Objednávky

Jana Drozdová

Objednávky

Ve firmě mám na starosti administrativu a logistiku. Komunikuji s našimi zákazníky i dodavateli a hledám vhodná řešení dle požadavku zákazníka. Zpracovávání faktur a nabídek je pro mne maličkost. Jsem zpravidla první, komu naši partneři nahlašují servisní závadu, je třeba kooperovat se servisním technikem, abychom mohli naplánovat termín návštěvy, nebo objednávku náhradního dílu. Naši stálí zákazníci u mě pravidelně objednávají zboží, podle toho upravuji skladové zásoby. Mým cílem je to, aby byl zákazník obsloužen v nejkratším čase.

Dušan Zacpal

Poruchy, záruční a pozáruční servis

Dušan Zacpal

Poruchy, záruční a pozáruční servis

V týmu Gastro Marketu obstarávám technickou a servisní stránku našeho podnikání. Každý den je jiný. Ráno vyzvedávám zboží u našich dodavatelů, komunikuji s kolegou, který nám vyrábí nerezový nábytek. Poté jedu na servisy, které mám dopředu naplánované. V době obědů, kdy běží přípravy v kuchyních naplno, se věnuji opravě stolních zařízení, nebo administrativě spojené s mojí činností v našem servisním středisku. V našem oboru se však často stává, že závada přijde náhle a může ohrozit chod restaurace. S těmito mimořádnými výjezdy počítáme. Nezabývám se však jen opravami, jezdíme také na montáže nového zařízení, montujeme technologie jednotlivě, ale dáváme dohromady i kompletní projekty kuchyní. Jsem rád, když mne zákazník bere jako profesionála, na kterého se může vždy obrátit.

Co o naší práci říkají zákazníci?

"Mám rád kvalitu a perfektní servis a co mám rád, také vyžaduji. Firma Gastro Market je pro mě dlouhodobým a spolehlivým partnerem."

Marek Hora, spolumajitel a šéfkuchař japonské restaurace YAMATO

Podívejte se na další hodnocení našich zákazníků

Reference

Těšíme se na Váš kontakt

+420 273 130 989

info@gastro-market.com

Branická 573/11, 147 00 Praha 4 - Braník

Otevírací doba (vyřizování objednávek)

Po-Pá: 11:00 - 16:00