Žijeme s vámi váš profesní život

Každý z nás má svou specializaci. Dohromady tvoříme sehraný tým, který se postará o detaily i celek.

Poradíme

Respektujeme prostor, požadavky i zadání. Každý prostor má svá specifika, každá kuchyně je jiná. To, co všechny spojuje je potřeba dokonale využitého místa a funkční vybavení. Vždy záleží i na předpokládané kapacitě restaurace. Chcete dosáhnout rozšíření provozu nebo zefektivnění činností? Poraďte se s námi.

Dáváme nabídku na míru

Pokud potřebujete třeba myčku, nebudeme vám nutit sporák. Věnujeme se i poptávkám, které nejsou objemově veliké. Očekávejte od nás rychlost řešení i u malých poptávek.

Realizujeme

Každá realizace má svůj rytmus. Všechny však mají společný postup. Nejdříve zaměřujeme a revidujeme přípojná místa. Následně dovezeme dohodnutá zařízení, která naistaluje proškolený technik. Po instalaci vám předvedeme, že zařízení správně fungují. Po tomto vyzkoušení už předáváme a zároveň zaškolujeme personál.

Pečujeme

Dodáním naše práce nekončí, ale začíná. Počítejte tedy s tím, že záručnímu a pozáručnímu servisu věnujeme velkou pozornost. Víme, že rychlost je pro vás důležitá i při odstraňování poruch a jejich řešení.

Uvědomujeme si,
že každá realizace je jedinečná

Nejdůležitější je to, co potřebujete. Někdy je to kompletní řešení celého provozu, někdy dodání spotřebiče. Každé zakázce věnujeme pozornost. S každou realizací si uvědomujeme, že to děláme správně.

Přesvědčete se

Těšíme se na Váš kontakt

+420 273 130 989

info@gastro-market.com

Branická 573/11, 147 00 Praha 4 - Braník

Otevírací doba (vyřizování objednávek)

Po-Pá: 11:00 - 16:00